رفتن به بالا
تلفن : 021-91035408 تلفن

اینترنت مناسب بازی

 

چه سرویس اینترنتی مناسب بازی است ؟

اکثر گیمر ها بدنبال اینترنت پرسرعت و با پینگ تایم پایین برای گیم هستند . ما در این مقاله به بررسی المانهای مناسب برای اینترنت مناسب گیم میپردازیم .

 

 

کدام شرکت اینترنت مناسب بازی ارائه میدهد ؟

در وهله اول میتوان گفت شرکتهایی که دارای مجوز FCP هستند با توجه به backbone ، پشتیبانی  و تجهیزات خوبی که دارند میتوانند ارائه دهنده ای خوبی برای اینترنت باشند . ( شرکتهای دارای مجوز FCP کلیک کنید ) . در وهله دوم باید شرایط فیزیکی سرویس از سمت کاربر جز یکی از مهمترین های اینتخاب یک سرویس خوب برای اینترنت بازی میباشد . در صورتی که سرویس در بستر ADSL میباشد باید شرایط خط مانند نویز و فاصله تا مرکز مخابراتی را در نظر گرفت که این مورد توسط ISP انجام میگیرد . در صورتی که ISP بررسی نماید که فاصله تا مرکز مخابراتی زیاد باشد و تجهیزات جوابگوی بستر مناسب نباشد شما نباید سرویس تهیه کنید . در صورتی که خط دارای نویز باشد ابتدا میبایست تمامی موارد فنی توسط ISP و مرکز مخابراتی ترمیم و رفع مشکل گردد .  در صورتی که شماز قرار است از سرویس WIMAX یا TD-LTE استفاده نمایید تمامی موارد میبایست توسط نماینده فنی شرکت تست و بررسی گردد که از لحاظ موقعیت جغرافیایی و پوشش دارای هیچ مشکلی نباشد . موارد اینترنت وایرلس توسط کارشناسان فنی شرکت های مورد بررسی قرار گرفته و تجهیرات مناسب را به شما پیشنهاد میدهند . اینترنت Point to Point هم به همین شکل مورد بررسی قرار میگیرد .

بطور خلاصه : 

1 . استفاده از شرکتهای FCP

2 . بررسی شرایط فیزیکی

3 . استفاده از سخت افزار مناسب و مودمهای با گیفیت خوب

 

 

 

اولیت سرویسهای اینترنت برا سرویس گیم :

1 . FTTH

2 . VDSL

3 . ADSL

4 . Point to Point

5 . TD-LTE

6 . WIMAX

 

راه کار کاهش پینگ بوسیله VPN :

یکی دیگر از راههای کاهش پینگ در محیط بازی های آنلاین مانند PUBG , Call of Duty و … استفاده از وی پی ان ایران جهت کاهش پینگ تایم میباشد همچنین با استفاده از این ابزار میتوانید وضعیت اینترنت خود را در بازی پایدارتر نمایید . 

 

جهت تهیه اکانت کاهش پینگ میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید : 

به نسبت اینترنت شما بهترین VPN کاهش پینگ را ارائه خواهیم کرد . 

https://pinglower.ir

 

برای مشاوره میتوانید با شماره 09101969056 در تماس باشد .