رفتن به بالا
تلفن : 021-91035408 تلفن

نصب میکروتیک در هتزنر

نصب میکروتیک در VPS هترزنر

( آموزش نصب میکروتیک در هتزنر ) دیتاسنتر هتزنر بر روی سرور های مجازی ابری خود امکان نصب میکروتیک CHR را فراهم نموده است . میکروتیک CHR نسخه ابری و قابل نصب میکروتیک به تکنولوژی x86_x64 میباشد که برای مصارف بالا و پستیبانی از پورت 10G و 10G+ را دارد . شما میتوانید این نسخه از میکروتیک را در انواع مجازی سازها مانند KVM , PROXMOX , ESXi نصب نمایید و امکان تغییر هارد در این نسخه از میکروتیک امکانپذیر میباشد . در اصل این نسخه از میکروتیک مخصوص انجام کارهای وسیع طراحی شده . جهت نصب میکروتیک در هتزنر مراحل زیر را با دقت انجام دهید .  همچنین آموزش نصب و فایل مخصوص میکروتیک کرک شده برای virtualizor را میتوانید از اینجا مشاهده نمایید .

 

در آخر نصب حتما موارد امنیتی مانند تغییر رمز و پورت را در نظر بگیرید زیر که میکروتیک شما کاملا خام و بدون رمز عبور میباشد .

 

آموزش نصب میکروتیک در هتزنر  ( Hetzner  ) : 

   1 . یک عدد سرور از طریق Hetzner Cloud Panelتهیه نمایید .

   2 . در پنل سرور خود گزینه RESCUE انتخاب نموده ENABLE RESCUE & POWER CYCLE را کلیک کنید .

   3 . از طریق IP سرور و مشخصات ورود که سیستم rescue به شما داده با Putty لاگین نمایید .

   4 . در Putty با استفاده از دستور زیر میکروتیک CHR را نصب نمایید :

 

curl -L https://download2.mikrotik.com/routeros/6.47.3/chr-6.44.3.img.zip | funzip | dd of=/dev/sda bs=1M curl -L https://download2.mikrotik.com/routeros/6.47.3/chr-6.44.3.img.zip | funzip | dd of=/dev/sda bs=1M

 

   5 . پس از نصب عباری reboot را زده تا سرور شما با میکروتیک بوت شود .

 

 

 نکته : این نسخه از میکروتیک بصورت پیشفرض تنها 1Mbit قابلیت Upload را دارد و شما برای استفاده ار سرعت 1 الی نامحدود میبایسد لایستس P-1 الی P-unlimited را تهیه نمایید .

 

 

 

سفارش سرور مجازیسفارش سرور اختصاصیسفارش سرور میکروتیکسفارش سرور مجازی گیم